Здесь можно купить рыболовные катушки

Program**

 

 

 

10.00 – 13.00

13.00 – 14.00*

14.10 – 15.30

16.00 – 18.00

18.00-20.00

Dzień 1 (05.08)

niedziela

Przyjazd uczestników

Dzień2 (06.08)

poniedziałek

Język rosyjski

Obiad*

Rejestracja

Wycieczka po centrum miasta

Dzień3 (07.08)

wtorek

Język rosyjski

Obiad*

Wykład o kulturze Białorusi

Czas wolny

Wieczór zapoznawczy

Dzień4 (08.08)

środa

Język rosyjski

Obiad*

Lingworealioznawstwo

Komunikacja biznesowa

Kino białoruskie – seans filmowy

Czas wolny

Dzień5 (09.08)

czwartek

Język rosyjski

Obiad*

Język Białoruski

Karaoke po rosyjsku

Gra miejska (quest)

Czas wolny

Dzień6 (10.08)

piątek

Język rosyjski

Obiad*

Lingworealioznawstwo

Komunikacja biznesowa

Wycieczka do kompleksu parkowo-leśnego „Pyszki”

Czas wolny

Dzień7 (11.08)

sobota

Program na weekend 1*:

Szlakiem zamków: Nieśwież - Mir

Dzień8 (12.08)

niedziela

Program na weekend 2*:

Trasa 1: Lida i wizyta w fabryce szkła „Niemen” w Brzozówce /

Trasa 2: Puszcza Białowieska

Dzień9 (13.08)

poniedziałek

Język rosyjski

Obiad*

Język Białoruski

Karaoke po rosyjsku

Wizyta w XII-wiecznej cerkwi św. Borysa i Gleba

Występ grupy rekonstrukcyjnej słowiańskich wojowników „Aridan”

Dzień10 (14.08)

wtorek

Język rosyjski

Obiad*

Lingworealioznawstwo

Komunikacja biznesowa

Wycieczka do muzeum historii Grodzieńskiego Uniwersytetu Państwowego im. Janki Kupały

Wieczór międzynarodowy

Dzień11 (15.08)

środa

Język rosyjski

Obiad*

Język Białoruski

Karaoke po rosyjsku

Kino białoruskie – seans filmowy

Czas wolny

Dzień12 (16.08)

czwartek

Język rosyjski

Obiad*

Lingworealioznawstwo

Komunikacja biznesowa

Wizyta w grodzieńskim przedsiębiorstwie

Czas wolny

Dzień13 (17.08)

piątek

Język rosyjski

Obiad*

Język Białoruski

Karaoke po rosyjsku

Warsztaty folkloru białoruskiego – ręczne wykonanie pamiątki

Czas wolny

Dzień14 (18.08)

sobota

Program na weekend3*:

Mińsk

Dzień15 (19.08)

niedziela

Program na weekend 4*:

Trasa 1: Brześć i Twierdza Brzeska /

Trasa 2: Kanał Augustowski (spływ kajakowy)

Dzień16 (20.08)

poniedziałek

Język rosyjski

Obiad*

Język Białoruski*

Karaoke po rosyjsku*

Wizyta w siedzibie radiowo-telewizyjnej „Grodno“

Czas wolny

Dzień17 (21.08)

wtorek

Język rosyjski

Obiad*

Warsztaty kulinarne

Białoruski wieczór

Dzień18 (22.08)

środa

Język rosyjski

Obiad*

Lingworealioznawstwo

Komunikacja biznesowa

Kino białoruskie – seans filmowy

Czas wolny

Dzień19 (23.08)

czwartek

Język rosyjski

Obiad*

Czas wolny

Rejs statkiem po Niemnie

Czas wolny

Dzień20 (24.08)

piątek

Język rosyjski

Obiad*

Czas wolny

Zamknięcie Letniej Szkoły, wręczenie certyfikatów

Dzień21 (25.08)

sobota

Rozjazd uczestników

             

 

* za dodatkową opłatą

** Program może ulec zmianie